Veiseliha
Veised mäluvad oma toitu paigal seistes, seega kui tahad alanud aastalt mingisugustki progressi, ei ole hea süüa alustuseks looma, kes ühe koha peal tammub, väidab portaal SoYummy.

Krabi, vähk, homaar
Sõralised liiguvad kas tagurpidi või külg ees, mistõttu ei ole soovitav neid kohe esimese asjana aasta algul süüa. Muidu lüüakse sulle peagi nuga selga või tabavad sind ebameeldivad tagasilöögid.

Valget värvi toit
Riis, sai, munad ja tofu jäta samuti mõneks teiseks päeva. Aasia kultuuris on valge leina värv, nii et sellise negatiivse tooniga ei taha ju aastat alustada — äkki käibki leinameeleolu siis terve aasta sinuga kaasas.

Lühikesed nuudlid
Hiina uskumuste kohaselt sümboliseerivad katki murdunud või lõigatud nuudlid lühikest või katkenud õnne ja elu. Pikad ja terved nuudlid on aga hea tervise ja õnneliku elu sümbolid, kirjutab Delish.

Veel üks ebaõnne märk: nuga

Usutakse, et noa kinkimine või edasi andmine sümboliseerib selle inimesega sidemete läbi lõikamist. Eriti uue aasta esimesel päeval tuleb sellisest tegevusest hoiduda. Seda muidugi juhul, kui su teed ei ristu inimesega, kellest sa väga tahaksid lahti saada. Talle peaksid just täna uue noakomplekti kinkima.