Inger Udeküll oma esimese "lapsukesega", milleks oli toonikusiirup Mixture.

“Ma tahtsin pakkuda oma lapsele midagi head juua, kuid ei leidnud midagi sellist, mis oleks tervislik ja maitsev korraga. Nii pidingi hakkama seda jooki ise välja mõtlema. Kuna tooniku valmitamisest oli kogemus olemas, siis hakkasin üsna julgelt katsetama. See on olnud väga põnev teekond leidmaks just selle õige viisi, kuidas limonaadi loodulikult toota. Ning maitsed on hästi vastu võetud, kiita olen saanud nii ekspertidelt kui tavajoojatelt. Olgugi, et nende kahe grupi maitsed enamasti kokku ei lähe,” räägib Inger.

Eesti alkoholivabade jookide nimekiri on muutunud viimastel aastatel oluliselt pikemaks ja nii on söögi – kuid miks mitte ka sauna, arenguvestluse, rongisõidu, jooksuringi või kinokülastuse – kõrvale jooki valides olemas juba üsna korralik valik häid paarilisi.  Ingel Drinks on üks neist alkohlivabadest jookidest, mis on saanud ka oma ala ekspertide kõrgeima tunnustuse. Kuid neid, kes tähelepanu on tõmmanud, on veel. Kust nende leidmisega aga alustada? Miks mitte mainitud Parimate Eesti Jookide hulgast.


Nende kohta saab lähemalt lugeda Sommeljee.ee lehelt!

Novembris toimunud järjekordsel Eesti Joogifestivalil (toimus seekord Kultuurikatlast virtuaalselt) anti kätte terve hulk Eesti Parimate Jookide auhindu, parimate valikul jäi võimsa uue tulijana alkoholivabade jookide kategoorias silma ka Ingel Drinks, mille limonaadid said kaks – kuld ja hõbe – ja Mixture nimeline toonik ühe hõbedase medalit.

Stuudios olid seekord limonaade mekkimas ja joogimeistriga vestlemas saatejuhid Keiu ning Martin. Küsimuste ja ettepanekutega kirjutage meile aadressile vala@delfi.ee. Jälgige meie tegevusi ka Facebookis ja Instagramis!

Kuula järjekordset joogisaate “Vala välja!” lindistust siit:

1x
00:00
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid