1. Mõõda jahu kaussi, lisa sool ja sega. Pane kaussi võikuubikud ja näpi jahuga segamini. Nirista peale jäävesi, sega kergelt, suru tainas kokku ja jaga kuueks palliks. Ära sõtku, muidu saad tihke ja kummise pirukapõhja. Tõsta tunniks ajaks külmkappi.

2. Puhasta peedid, viiluta osa kaunistamiseks, ülejäänu riivi jämeda riiviga. Klopi 1 muna piima ja koorega segamini ning maitsesta soola, pipra ja tüümianiga.

3. Võta tainatükid külmkapist ja rulli kuus ketast. Pane kettad veel 15 minutiks tagasi külmkappi. Tainas peab olema külm ja tahe, kui sellele täidist hakkad tõstma, siis saad muredad pirukad.

4. Tõsta igale kettale 1 sl sibulamoosi, jättes äärest 2 cm vaba ruumi. Seejärel pane peale riivitud peet. Lao viilutatud peet tainaäärde mustrisse. Voldi vabaks jäänud tainas täidise peale. Nirista üle koore-munaseguga ja tõsta iga piruka keskele viil kitsejuustu. Pintselda tainaääred lahtiklopitud munaga.

5. Küpseta 200-kraadises ahjus, kuni pirukaservad on kuldsed ja tainas koputades kumiseb. Serveeri koos rohelise salatiga.