Kujutage endale ette musta magustoitu? Kreemist, siidist ja ülimaitsvat … ja täiesti süsimusta. Avage oma loovad meeled ja tulge musti toite maitsma esmakordselt Eestis toimuval Black Food Festivalil. Kogu pere pidu toimub toimub 23. novembril Põhjala tehases.

Must toit ei ole midagi muud kui tavaline toit, kuid selle mõju meie meeletele on erakordne. Must värv sümboliseerib elegantsi ja väljapeetust. Öeldakse, et itaallased kannavad just seepärast alati midagi musta. Toidumaastikul pakub nii loodus kui inimkonna toidukultuur meile imetlemiseks väga palju musta varjundeid – baklažaanid, tšillid, tume šokolaad, küps palsamiäädikas, leib jne.

Et maitseskaala saaks festivalil lai, pakub Oma Maitse koos Terega välja töötatud erilist musta pudingut. Kõik huvilised saavad festivalile tasuta maitsma tulla! Tegemist on tootega, mida poodidesse müügile ei tule ja seda serveeritakse teile ainult ühel päeval!

Oleme oma musta pudingut andnud testimise korras paljudele ka juba maitsta ja kõik on vaimustuses. Lapsed teevad totsikud lausa piinlikult puhtaks, nii et pärast on kõigil keeled lausa mustad. Puding on värvitud mustaks söetabletiga, mis teatavasti puhastab organismi jääkainetest ning väikeses koguses teeb see meile lausa head.

Kohtumiseni musta toidu peol! Seal kohtud kõige loovamate toiduala inimestega ja saad oma maitsemeeled ka proovile panna!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid