Metsamoor nimetab eliksiiri väega joogiks, mille jaoks valis ta äärmise hoolega välja kolm põhikomponenti, et need ei hakkaks üksteise maitset ega energiat tapma.

“Kaselehed sisaldavad eeterlikku õli, C-vitamiini ja antibiootilise toimega aineid, on puhastava toimega ning panevad organismis vee liikuma. Kuusk on samuti tugev C-vitamiini allikas, tuntud kui põletikuvastane, valu vaigistav ja immuunsust tugevdav ravimtaim. Männikasvud on antibakteriaalse toimega, aitavad viiruste ja põletike puhul ning vanarahvas kasutas neid valuvaigistava, põletikuvastase ja jõudu andva taimena,” tõi Metsamoor esile eliksiiri ravimtaimede omadused.

Metsamoor paneb südamele, et eliksiirile ei saa automaatselt üle kanda kõiki neid omadusi ning jooki tasub tarvitada mõõdukalt, kuna tegemist on ikkagi alkoholiga. Eliksiiri maitses on kõik komponendid tuntavad.

Metsamoori Eliksiiri kangus on 40 kraadi ning seda toodetakse eksklusiivsena vaid 7000 liitrit. Metsamoor lisab, et tema poolest võib Metsamoori Eliksiiri nimetada rahvapäraselt tinktuuriks, droogiks, väe- või kasvõi nõiajoogiks, kuna selles on taimed, kes vahendavad meie esivanemate väge ja oskust leida metsast abi oma kehale ja hingele.

Joogitootja Kochi peatehnoloogi Kristo Saaren’ i sõnul tundus idee kasutada rahvameditsiinist tuntud väega taimi ja meie esivanemate tarkusi algusest peale väga põnev ning seda enam, et kuigi kodudes segatakse ikka vahel erinevaid mikstuure, siis tootjad ei ole varem sellelaadset ravimtaimedel põhinevat eliksiiri tootnud.