„Gelato tähendab itaalia keeles külmutatud magustoitu. Võrreldes poejäätisega on gelatos vähem rasva ja kuna gelato ei ole läbikülmunud, säilib see palju lühemat aega. Et õige tekstuur ja värskeimad maitseomadused püsivad 3-4 päeva, vaheldub meie sortiment pidevalt,“ selgitab Sindy Püssa.

„Nagu igal kokal, on ka jäätisemeistritel oma käekiri. Gelato Ladies on meie näoga koht, kus valmib parimast Eesti ja Itaalia toorainest võimalikult naturaalne jäätis,“ lisab Püssa.

Iga päev on saadaval kuni 18 erimaitselist koorejäätist ja sorbetti. Lisaks on menüüs vahvlid, pannkoogid ning itaaliahõngulisele kohvikule sobivad joogid, alustades kvaliteetsest kohvist.

Jäätist müüakse nelja eri suuruses portsjoni kaupa. Kirglikumad maiasmokad saavad gelatot ka kaalu järgi kaasa osta. Suuremale seltskonnale soovitavad jäätisemeistrid külla kutsuda gelato ladiese välileti, mis võimaldab kiiresti sulavat õrna maiust säilitada ja serveerida õigel temperatuuril.

Sisekujundaja Mirja-Helen Järveli käe all valminud kohvikus on 26 istekohta. Mõnusalt saab aega veeta ka suveterrassil ning keldrikorrusel olevas peoruumis, kus korraldatakse sünnipäevi, tooteesitlusi jm koosviibimisi kuni 15 külalisele. Kohvik on lapse- ja lemmikloomasõbralik.