Kohvikute nädalalal osalevad Villa Ammende salongikohvik, Komfek, Piccadilly, Cafe Piano, Cafe Cello, Cafe XS, Hea Maa, Kohvihoovik, MUM, NOOT, Café Grand, Kookon, Mahedik, Pai kohvik, Teatrikohvik, Taluturu kohvik, Piparmünt, Wesseti terrassi kohvik, Peccadello Kaubamajakas ja Pärnu Keskuses, Romantic baar, Muuli baar, Strandi lobby-baar ja Jahtklubi pop-up kohvik. Lisaks avatakse ka Port Arturis pop-up kohvik, kus tee- ja kohvi maaletoojad tutvustavad hea tee või kohvi valmistamise põhitõdesid.

Osalevad kohvikud pakuvad kampaanianädalal salatist, desserdist ja tassist teest või kohvist koosnevat einet hinnaga 7 eurot.
Magustoit

Pärnu Linnavalitsuse Arenguteenistuse juhataja Anneli Lepp sõnul on kohvikute - ja restoranide nädala toimumine väga heaks näiteks nii sihtkoha turundamisest kui ka ettevõtjate vahelisest koostööst. "Ettevõtjate vaheline sünergia on kõike muud, kui omavaheline konkurents, sest koos tehes tulevad paremad ja suuremad mõtted. Toit on muutumas järjest olulisemaks ning konkurentsis püsimiseks tuleb teha pingutusi," lisas Lepp.

Kohvikute nädala eesmärk on tutvustada Pärnu kohvikuid nii pärnakatele kui ka eestimaalastele ning suurendada kohvikute külastamist madalhooajal. Teiseks eesmärgiks on suurendada kogukonna teadlikkust tee- ja kohvikultuurist.

Kuna igaks päevaks on kohvikutel piiratud arv kampaania pakkumisi, siis soovitame eelnevalt kohvikusse laud broneerida.

Väikeseks ahvatluseks mõned pildid:Mõnusat avastamist ja head isu!