Kampaania Ilu Mõte hõlmab suurepäraseid kodu- ja välismaiseid brände, mille abil enese eest hoolitsemine on mõnus nagu kosmeetiku ja juuksuri juures veedetud päev – ainult et raha kulub palju vähem!

Et sinu ilu ja isikupära veelgi paremini välja tuua, on Ilu Mõte sulle abiks üle 2000 soodsa kampaaniatootega.

Rõhuta oma tugevusi

Parimad stilistid on seisukohal, et naise ilusamaks tuunimine algab tema tugevuste rõhutamisest, alles seejärel võib proovida mõnd veidi probleemsemat kohta varjata.

Igal naisel on oma isikupära ja kõige ilusamad kohad ning kindlaim viis neis selgusele jõuda on end peeglis imetleva pilguga vaadata.

Kohe jääb aga silma ka üht-teist, mida tahaks veelgi kaunimaks kohendada. Vahel on selleks veidi väsinud näonahk, vahel tunduvad juuksed talviste peakatete all pisut väsinud ilmega.

Maxima iluriiulitel on head lahendused juba valmis! Kuna kõige sagedamini vajavadki aastaaegade vaheldudes iluabi nahk ja juuksed, on just nende eest hoolitsemiseks eriti rikkalik valik ilutooteid. Unustada ei maksa koduse iluhoolduse kolmikreeglit - puhastamine, koorimine ja niisutamine.

Näohooldus algab alati puhastamisest. Kes valib selleks tooniku, kes ihupiima – igaüks oskab ära tunda, milline toode just tema nahale kõige paremini mõjub.

Kevadise kreemivalikuna eelistatakse sageli midagi võimalikult värskelõhnalist ja naturaalset ning just seda pakuvad meile kodumaised vegankosmeetika tootjad NATURA SIBERICA, NURME, PUHAS LOODUS jpm.

Kes aga eelistab kindlate ilulaborite aegumatut klassikat, saab ostukorvi tõsta suurepärase hinnaga tooteid – L'OREAL, NIVEA, LUMENE, GARNIER, NEUTROGENA, DOVE jpt. Tule ja leia endale selle kevade lemmikilutoode.

Tänu odavatele hindadele võib enesele tavapärasest rohkem hoolt lubada, näiteks võtta lisaks päevakreemile ka öökreem või kiire iluefektiga seerum.

Kreemitamisel tasub meeles pidada, et kõik, mida teeme näoga, peaks laienema ka kaelale.

Eestlase üks lemmiklõõgastusi on näppupidi mullas olla. Hea kätekreem ja küünehooldusvahendid aitavad pärast jälle käed daamilikult kauniks saada.

Muidugi ei saa kreemitamisel unustada kogu keha ja eriti jalgu – lahtiste kingade hooaeg pole enam mägede taga.

Ilusad juuksed räägivad elujõust

Juustelegi on Maximas mõeldud iga kandi pealt! Head šampoonid ja palsamid muudavad juuksed siidpehmeks ja puhtusest säravaks. Uue värvitooniga aga võib end kiiresti suisa uue inimesena tunda!

Kui juuksed tunduvad haprad ja väsinud, tasub teha tutvust ka erinevate juukseõlide ja -seerumitega. Väike täiendav turgutus võib hetkega lausa imesid korda saata! Ainult et siin on tegemist ilu teenistuses olevate teaduse viimaste sõnade, mitte maagiaga.

Majanduslikult mõtlev inimene ostab praeguste hindade juures enesele ka väikese tagavara.

Ilu algab seestpoolt

Et enesetunne oleks hea ning tervis püsiks tugev, on vaja ka piisavalt magada ning tervislikult süüa.

Und Maximas ei müüda, aga maitsva ja tervisliku toidu valik on seevastu võimas.

Ilutooteid ostes võiks ostukärusse tõsta ka valiku värvilisi puu- ja köögivilju. Need on praegu vitamiinidest lausa pungil!

Ja miks mitte võtta nendega ette ka mõni iluprotseduur! Näiteks toita nahka enne õhtust kreemitamist mõnusa avokaadomaskiga või turgutada silmaümbruseid kurgiviiludega. Pärast seda mõjub seerum otsekui võluvägi – näolt on kadunud viimanegi väsinud ilme!

Õnneks on ammu minevikuks saanud usk, et mehed enesele iluriiulist midagi kasulikku ei leia. Ilu Mõte pole ka mehi unustanud!

Tule Maximasse ja leia endale selle kevade lemmikilutoode! Säravalt ja kaunilt kevadele vastu!

Jaga
Kommentaarid