Tarbijate jaoks tähendab see märgis, et tegemist on professionaalide poolt testitud, soovitatud ja usaldusväärse tootega, mis aitab tarbijal uue toote lihtsamini letilt üles leida ning on suureks abiks ostuotsuste tegemisel. Loe lähemalt ja saada oma tooted konkursile siit: omamaitse.ee/lemmik

Konkursil „Oma Maitse Lemmik 2023“ võivad osaleda kõik tooted, mis on hetkel Eestis müügil ning otseselt seotud toiduga ja joogiga. Ootame osalema südamega tehtud tooteid, mis on maitsvad, tervislikud ja igati oma hinda väärt. Tooted on jagatud 18 kategooriasse. Valime välja üldvõitja ja kõikides kategooriates kolm parimat, lisaks toimub ka rahvahääletus, kus selgub Rahva Lemmik toidutoode.

Konkursi ajakava:

Toodete registreerimine — kuni 28.03.2023 kampaanialehel, mis asub aadressil omamaitse.ee/lemmik

Toodete testimine žürii poolt — 30.03.2023.

Võitjate väljakuulutamine — maikuu Oma Maitse ajakirjas ning koos vastava kategooria võidumärgisega Oma Maitse kodulehel

Auhind:

• Iga kategooria võitja saab auhinnaks õiguse kasutada „Oma Maitse LEMMIK 2023“ märgist oma tootel, müügimaterjalidel, reklaamidel.

  • Võidutooted koos pildiga avaldame maikuu Oma Maitse ajakirjas ning koos vastava kategooria võidumärgisega Oma Maitse kodulehel.

  • Žürii hääletusest ja toodete testimisest teeme video, mille võtab üles Delfi TV (näitame Oma Maitse kodulehel, Delfis ja sotsiaalmeedias). Finalistid osalevad ka rahvahääletusel.

Kogu lisainfo koos videoga eelmise aasta testimisest ja registreerimisjuhendi leiad aadressilt omamaitse.ee/lemmik