Kõik, mis vaja, leiad Maximast. Armastatud kohalikud maitsed ja tuttavad tooted alati odava hinnaga, et säästaksid oma pere eelarvet. Siin on neli väärt soovitust sinu peolauale!

Värske liha kohalikest farmidest!

Alustame peamisest. Peolaud korraliku praeta? See ei lähe mitte! Meie selle aasta lihasoovitus on Maxima Meistrite Kvaliteedi ahjuseakarbonaad küüslauguga. See juba maitsestatud toekas praetükk ootab oma küpsetajat suuremates Maxima kauplustes üle Eesti.

Küüslauguga ahjuseakarbonaad on tehtud kuulsast kodumaisest Frank Kutteri lihast. Eestis kasvatatud Kutteri sealiha ei ole mitte ainult Maxima klientide lemmik, seda toorainet hindavad kõrgelt ka mitmete tipprestoranide peakokad.

Salatite klassika ja stiilne rukkileivatort

Ehkki salatite valik Maxima kauplustes on suur ja lai, ei saa me Eesti sünnipäeval läbi klassikata. Kartulisalat käib meil kaasas juba lapsepõlvest, ent Maxima Meistrite Kvaliteedi kartulisalat maasuitsusingiga on lisaks täiustatud ehtsa ja hea, kohaliku suitsusingi mekiga.

Kui soovid lauda rikastada erksamate värvidega, sobib hästi tuunikalasalat kunstmeremarjaga. Proovida tasub ka kännuseenesalatit.

Klientide südamed on võitnud ka üks vahva võileivatort. Maxima Meistrite Kvaliteedi rukkileivatort kiluga on imemaitsev toode kohalikest maitsetest, mis vabariigi aastapäeval mõjub ühtlasi ka stiilselt.

Kergeid snäkke ja mõnusaid suupisteid

Prae ja salatite kõrval on iga piduliku laua ehteks mõnus suupiste- ja snäkivalik. Erinevad suupisted on saadaval igas Maximas.

Suurel päeval vali peolauale klassikalised suupisted: täidetud munad, singirullid, heeringaampsud mustal leival.

Suuremates kauplustes on suurem ka valik ja lihtsamatele snäkkidele lisaks on Maxima meistrid sinu jaoks valmis pannud mitmetest erinevatest suupistetest koosnevaid komplekte.

Need imeliselt maitsvad koogid!

Iga pidulik koosviibimine päädib tubli, keelt alla viiva magusa suutäiega. Mini-pavlova ja šokolaadi-kirsitort on alati kindla peale minek! Puuviljakook on mõnusalt mahlane ja sobib ideaalselt magustoiduks neile, kes liialt magusat ei armasta.

Ilusat vabariigi aastapäeva!

Mis saab siis, kui pidu läbi? Maximast saad oma toidulauale alati ning igaks elujuhtumiks värske ja kvaliteetse toidu, mida armastab kogu Eesti. Seda püsivalt odava Maxima hinnaga, et säästaksid oma pere eelarvet. Lisaks ootavad sind iganädalased eripakkumised värsketest puu- ja juurviljadest liha ning mereandideni.

Enne poodi minekut aga loe iganädalaste sooduspakkumiste kohta lähemalt ka meie kliendilehest.

Jaga
Kommentaarid