Meie jäätisepulbrite innovaator Revala võttis esikoha piimatoodete kategoorias oma laktoosivaba pehme jäätisega, lisaks olid nad finalistide hulgas ka oma supertoitudega täiendatud jäätisepulbriga.

Revala

Must Küüslauk võitis parima mahetoote kategooria oma musta küüslaugu õisikuga.

Must Küüslauk

Rosena DK oli parim tervise ja heaolu toodete kategoorias Eternal Youth kollageeni, vitamiine jt tervist toetavaid komponente sisaldavate iluampsudega.

Rosena

Gulfood on maailma suurim toidu- ja joogisektori mess ning Pihlapuu sõnul Eesti toidutootjate jaoks suurim ja tähtsaim iga-aastane üritus. „Ettevõtted valmistuvad alati hoolikalt ette, et pakkuda alati midagi uuenduslikku, põnevat ja maitsvat. Seekord on nad igatahes kümnesse tabanud, sest ükski teine riik ei ole varem ühel aastal kolme auhinda saanud,“ sõnas Pihlapuu. Ta rõhutas, et messil on kohal rohkem kui 4000 brändi ning see aitab meie ettevõtetel silma paista ning eksporti arendada.

20.-24. veebruarini Araabia Ühendemiraatides toimuval messil osalevad Eesti ettevõtetest veel Balsnack, Chaga, EBM Group, Ecotrade, Haage, Iktos, Nordic Milk, Roosiku, BabyCool, Saku, Salvest, Scanola, Toidu-ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus TFTAK, Valio ja Öselwise.

28. korda toimuval Gulfoodil osaleb tänavu üle 5000 ettevõtte 125 erinevast riigist. Mess toimub igal aastal ürituste ja näituste kompleksis Dubai World Trade Center.

Kõiki võitjaid saad vaadata Gulfoodi kodulehelt - SIIT!

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.