Ka Järve Keskusel on ees väga töine kevad ja suvi. Kaubanduskeskuses on eelnevalt tehtud ulatuslikud uuendused sees, nüüd lisatakse eskalaatorid ja keskus saab väljast kaasaegse ilme, mille käigus parandatakse liikumismugavust jalgsi, ratta- ja autoga liiklejatele. Keskkonnasäästlikumalt majandamiseks paigaldatakse katusele päikesepaneelid.

Kogu renoveerimise aja märtsist augustini on keskuse kauplused ja toidukohad avatud ja hoolitsetakse, et kõik soovijad saaksid oma ostud mugavalt tehtud.

„Oleme olnud üle 20 aasta Eesti armastatuim kodu- ja sisustuskeskus. Uuenevasse keskusesse tuleb esmaklassiline Selveri esinduskauplus, samuti avatakse kevadel piirkonna suurim ja kaasaegsem laste mängumaa ning mitmeid uuendusi on tulemas veelgi. Ikka selleks, et iga külastaja tunneks ennast meie juures nagu kodus,“ lisas Järve Keskuse äriarendusjuht Helin Arro.

Uues Järve Selveris tervitab kliente lai puu- ja juurviljamaailm värskete ja värviliste viljadega, vertikaalaias kasvavate idude ja võrsetega, roheliste ürtide, laia smuutivaliku ja vitamiinidest pakatava värskelt pressitud mahlaga.

Pärast uuendamist avab Järve Selveris uksed enneolematu valikuga pagarikoda. Lisaks värsketele pirukatele, ciabatta’dele ja pikkadele baguette’idele valmistatakse kohapeal iga päev pärmivabu, traditsiooniliselt kääritatud ning kergitatud käsitööleibu. Selveri Pagarite käsitööleibade salakoostisosaks on enam kui sajandivanune juuretis.

Järve Selveri uueks hitiks saavad käsitsi valmistatud pannipitsad, mis küpsevad erilises Itaalia kiviahju tehnoloogial põhineval kahekordses ahjus.

Järve Selveri toiduosakonda lisandub veelgi rikkalikum kaupluses kohapeal valminud kala- ja lihatoodete väljapanek ning laieneb Selveri Köögi armastatud maitsete valik.

Renoveerimisega jääb esimene korrus vaid toidukaupade päralt ning kaupluse teisel korrusel leiab koha rikkalik valik tööstus-, kosmeetika- ja kodusisustuskaupu, rõivaid ja koduelektroonikat.

Rekonstrueerimise käigus ehitatakse kaasaegseks kõik kaupluse osad, kaasa arvatud ladu ja töötajate ruumid. Ehitusel arvestatakse kõige kaasaegsemaid ja keskkonnasäästlikumaid tehnoloogilisi lahendusi. Kogu külmapark viiakse CO2-põhisele külmasüsteemile, mis võimaldab vanemate analoogidega võrreldes ligi viiendiku suurust energia kokkuhoidu.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid