Maxima kauplustes on 17.01 – 01.05. 2023 kvaliteetbrändi BergHOFF nugade kampaania, kus iga perenaine leiab endale sobiva kööginoa taskukohase hinnaga. BergHOFF on Belgia ettevõte, mis disainib, toodab ja müüb kvaliteetseid ja praktilisi köögitarvikuid.

Toome sinuni paar lihtsat nippi, et uute nugade valik oleks lihtsam:

Vali nuga vastavalt eesmärgile

Noa suurus ja kuju sõltub selle kasutamise eesmärgist. Näiteks sakiline nuga on mugav tomatite ja teiste pehmete köögiviljade lõikamiseks, õhem nuga muudab fileerimistöö lihtsamaks ning lihanuga aitab steigist lõigata ideaalselt õhukesed viilud.

Kergem nuga on hea kiireks ja täpseks lõikamiseks, raskemad noad aga sobivad värske ingveri, pähklite, palmisuhkru ja muude kõvade koostisosade lõikamiseks.

Käepide peab olema korralik, hoia oma nuga enne ostu käes

Enne ostmist hoia nuga oma käes ja tunneta, kuidas käepide sinu kätte sobib. Valiku puhul on oluline käepideme mugavus ja tasakaal. Nuga mis sobib sinu kätte ideaalselt, ei pruugi sobida kellegi teise kätte.

Hoia oma nuga

Selleks, et nuga kaua vastu peaks, tuleb selle eest ka hoolt kanda. Väga oluline on pärast igat kasutuskorda nuge pesta ning kuivatada. Kui kasutad nõudepesumasinat, siis veendu enne masinasse panekut, et nuga on kõlbulik masinapesuks. Enamik eksperte aga soovitab siiski võimalusel pesta nuge alati käsitsi.

Köögivalitseja jaoks on kallis ja kvaliteetne nuga õige hooldamise korral investeering pikkadeks aastateks.

Tutvu Maxima kaupluste BergHOFF nugade kampaaniaga siin!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid