Oleviste Hoolekande juhatuse liikme Riina Solmani sõnul lööb elukallidus valusamalt just haavatavamaid ühiskonnagruppe. „Näeme Toidupanga klientide ja supiköögi külastajate arvu kasvamas. Toimetulekuraskustes puudust kogevad inimesed on tänulikud kõige eest, mida saame toiduannetustena Olevistest kaasa pakkida, sest külmal talveilmal kulub see järgmisteks päevadeks hädasti ära,“ ütles palju aastaid Oleviste Hoolekannet juhtinud Riina Solman. „Kirikusse on oodatud on kõik toiduannetused, mida saame kaasa pakkida: koogid, kringlid, pirukad, puuviljad, kommid, küpsised. Ära võib tuua ka selle toidukraami, mis kodudes jõulupidustustest üle jääb,“ lisas ta.

Oleviste Hoolekanne valmistab jõulurõõmu koduta ja vähekindlustatud inimestele juba 21 aastat. Sooja toitu pakub Swissotel, samuti on alati aidanud jõulu- ja toidupakki väärikalt kokku panna abivalmis inimesed ning paljud firmad.

„Kirikusse võib tuua ka sooje jopesid, kindad, salle, mütse. Palume silmas pidada, et kodutud vajavad selliseid jopesid, millega külma ilmaga tänavatel viibida. Võtame need tänuga vastu ja anname abivajajatele edasi,“ ütles Riina Solman.

Kontsert-jumalateenistusele tuleb juba mitmekümnendat aastat lauluga rõõmustama ürituse patroon Reet Linna; kokkutulnuile musitseerib ka kantriansambel Robirohi ning Oleviste koguduse liige Tuuli Heeney’t jt.


Kõigil vabatahtlikel on võimalus samuti jagada jõulurõõmu ja aidata mitmeil moel!

  • Ootame kaasapakitavaid toiduannetusi: küpsetisi, hoidiseid, soolast ja magusat, komme ja küpsiseid, hooajalisi puuvilju jm. Palume tuua annetused kuni 29. detsember kell 17.00.

  • Kogume: kindaid, villaseid sokke ja sooje korralikke jopesid (samuti tuua Olevistesse kuni 29. detsember kell 17.00).

Ootame appi vabatahtlikke:

  • Pakkuma sooja süüa, kohvi, pirukat ürituse toimumise päeval. Koguneda 30. detsember kell 10.00 (kuni 14.30).

Rohkem infot leiad SIIT!

Jaga
Kommentaarid