Maxima Meistrite Kvaliteedi pidevalt täienevas valmistoidu valikus on palju eestimaalaste lemmiktoite, mis on oluliselt tervislikumad, koduste maitsetega ja maksavad märksa vähem kui väljas söömine. Mis on need viis kõige populaarsemat Meistrite Kvaliteedi toitu, mille saatel armastavad eestimaalased lõuna ajal töö juures aja maha võtta ja keha kinnitada?

Kodune kotlet kartulipudruga

Traditsiooniliselt praetud hakklihapäts, mille valmistamisel lisatakse hakklihale soola, maitseaineid, muna ja kõike muud vajalikku, et valmiks mahlane kotlet. Selle kõrvale on sobitatud kreemine kartulipuder, kuhu on lisatud parajalt võid ja piima, et valmiks see õige kodune kartulipuder.

Kartulisalat

Klassikaline salat, mis ei vaja pikemat tutvustust ja on traditsioonilist Eesti peolaudasid kaunistanud juba mitmekümneid aastaid. Kartulid, porgandid, munad, herned ja kurgid on segatud majoneesikastmesse, mis teeb ühest kausitäiest kosutava ja maitsva lõunasöögi.

Võileib lõhega

Ideaalne söök, kui pole aega, et maha istuda ja korralikult laua taga süüa. Rikkalik võileib, mis sisaldab mahlast kuumsuitsulõhe, eestimaist juustu, vitamiinidest pakatavat salatit ja maitse rikastamiseks sibulat.

Borš

Igati lihtne, tervislik, maitsev ja kerge peedisupp, mis täidab mõnusalt kõhu ja pakub parajalt soojust ka külmal talveilmal. Tegu on Ukraina päritolu supiga, mis on populaarne paljudes Kesk- ja Ida-Euroopa maades, sealhulgas Eestis.

Caesari salat

Tegemist on ühe maailma kõige tuntuma salatiga, millele leidub tänapäeval austajaid igas maailmanurgas. Roheline salat rooma salatist ja krutoonidest, kaetud Caesari salati kastmesse ja täiendatud kanafilee tükkidega.

Järgmine kord, kui oled teel töölt koju ja avastad, et sul pole midagi järgmise päeva lõunaks kaasa võtta, tee kiire peatus lähimas Maximas, kust leiad laia valiku värskeid ning koduseid toite. Muide, kiire poering lõuna ajal annab kontoritöötajale kaks ühes efekti – maitsva lõunasöögi kõrval saab sellega lisa ka oma päevastele sammudele. Säästa oma hinnalist aega!

Maxima Meistrite Kvaliteedi tooted põhinevad peamiselt eestimaisel toorainel, kõik retseptid on loodud ettevõtte enda tehnoloogide ja kohalike kokkade poolt. Maxima peab toodete kvaliteeti ja värskust ülioluliseks ning just nendest märksõnadest on inspireeritud ka kõik Meistrite Kvaliteedi tooted. Sellest, kuidas need tooted täpselt valmivad, saab lähemalt lugeda siit.

Jaga
Kommentaarid