Igas peres on rõõmu loomiseks oma ideedevalik, kuid mõned soovitused sobivad kõigile. Näiteks see, et lapse näole ilmub naeratus, kui tal on põnevaid mänguasju ja palju mõnusat suhu pistmiseks.

Maximasse tasub tulla kogu perega! Kauplused on lastesõbralikud nii oma toiduvalikus kui ka mänguasjakülluses.

Mänguasjade maailma uued trendid

Autod ja nukud meeldivad enamikule lastest, kuid kui autode ja nukkudega on tükk aega mängitud, tahavad lapsed tihtipeale veel midagi erilist ja põnevat.

Eriti toredad on niisugused mänguasjad, millega mängides ka pere suuremad meelsasti kampa löövad. Uskuge – isegi muidu nii populaarne arvuti või nutitelefon ei saa selle rõõmu vastu!

Mänguasjade maailma uued trendid on suunatud arendavatele mänguasjadele. Mänguhoos areneb loogika, omandatakse uusi teadmisi ja süvenevad koostööoskused. Lauamänge leidub Maximas nii eesti kui ka vene keeles, käeliste tegevuste jaoks on klotsid, plastiliinid ja liivamänguasjad. Lõbus lauamäng on suurepärane liitja ka klassides ja noortekeskustes, kus on sageli koos eri keeli rääkivad lapsed.

Suureks lemmikuks igas vanuseklassis on värvirõõmsad ning nuputamisoskusele väljakutset pakkuvad legod. Peale selle, et nendega on lõbus ja huvitav mängida, aitavad need kaasa loogilise mõtlemise arengule. Legodest saab ehitada maju ja inimesi, roboteid ja sõidukeid. Mängurõõmu jätkub kauaks, sest pärast saab detailid jälle lahti võtta ning neist midagi uut ehitada. Pole midagi imestada, kui legotuhin haarab kaasa ka pere vanemad liikmed.

Hea ja magus võib olla ka tervislik

Jäätisehooaeg on alanud ning odava hinnaga lemmikmaitsed ootavad kogu pere pisemaid ja suuremaid.

Kellele siis ei meeldiks maiustada! Neile, kes kooliaastat lõpetavad, teevad magusad ampsud aga eriti suurt rõõmu ning aitavad viimaste suuremate pingutustega sammu pidada.

Hea ja magus ei pea olema ebatervislik. Maxima maiustustevalikus leidub ka tooteid, mis ei sisalda säilitusaineid ning mida toitumise asjatundjad nimetavad pigem tervislikeks. Nii on tume šokolaad hea meeleolutõstja, müslist ja smuutist aga saab valmistada kiire ja mõnusa hommikueine või vahepala.

Küpsisesõber saab kaasa haarata tooted, mis sisaldavad vähem suhkrut ja rohkem kookoshelbeid, ning küllusliku kommiriiuli ees seistes eelistavad tervislikumate valikute tegijad näiteks linnupiimaga maiuseid.

Puuviljad on praegu vitamiinidest pungil

Lastele teeb palju rõõmu Maxima ilus ja maitseteküllane puuviljavalik. Selle aasta lemmikuteks on hetkel mahlane arbuus ja viinamarjad, kuid ka näiteks maasika- ja mustikavaimustus pole kusagile kadunud.

Maxima jaoks on laste tervis oluline – kui kõht maitsvaid puuvilju täis süüa, jääb ebatervislikumate snäkkide jaoks palju vähem ruumi. Ja kui juba puuvilju hankima minna, siis ikka Maximasse, sest seal on nad väga värsked ning odava hinnaga.

Puuviljad ja marjad on praegu vitamiinidest suisa pungil. Nende toidusedelisse lisamine aitab lastel nii terve olla kui ka kooliaasta rõõmsa meele ning heade tulemustega lõpetada.

Kas teadsid, et Maxima hoolib lastest väga mitmel tasandil? Erilise tähelepanu ja hoole all on oma tööpere lapsed – juba aastaid saavad kõik hästi õppivad lapsed igakuist stipendiumi 40 eurot.

Tark ostja säästab raha

Mänguasju ja maitsvaid suupisteid leidub kõigis Maxima kauplustes, kuid suuremates poodides on valik suurem. Alati tasub jälgida ka kampaaniapakkumisi, lõpumüüke ja Aitäh-kaardi omanikele suunatud pakkumisi.

Kellel veel Aitäh-kaarti ei ole, saavad selle kiiresti vormistada ja eriti lihtne on seda teha Maxima äpis. Hoia silm peal iganädalastel sooduspakkumistel, sest nii säästad aega ja raha.

Lastega pered on oodatud kõigis Maxima kauplustes. Et oma raha eest võimalikult palju saada, tasub otsida märgiseid „Odav Maxima hind“ ja „Püsivalt odav.“ Maximasse on põhjust tulla kogu perega!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid