Festivalile on oodatud nii kohvisõbrad, aga ka muude kuumade jookide huvilised – valikus on lisaks kohvile ka teed ja kakaod. Lisaks kohvi kõrvale kõhutäiteks kondiitritooted, tänavatoit ja palju muud.

Mõlemal festivali päeval toimuvad ka kohvivõistlused, kus mitmekümne osaleja hulgast selgitatakse parimatest parimad kahel alal: latte art ehk piimakujundite valamises ning cuppingus ehk kohvide maitsmises.

Kohvifestivali korraldamisel on arvestatud kõikide soovituste ja tingimustega, mis on hetkel Terviseameti poolt kehtestatud. Festivali korraldajad paluvad üritusele tulla vaid neil, kel tervis korras. Kohapeal on tagatud kätedesinfitseerimisjaamad, jälgitakse ka Kultuurikatlas korraga viibivate inimeste arvu, festivali sisse- ja väljapääsud asuvad eraldi.

Festivali avamisajad:

L, 05.09 kl 10–18

P, 06.09 kl 10–16

Pilet üritusele maksab 7 eurot, kuni 12-aastased lapsed saavad üritusele tasuta, kui on koos täiskasvanuga. Piletid on müügil Piletilevis ja üritusel kohapeal. Lisainfo: www.tallinncoffeefestival.ee

Neljandat korda toimuv Tallinn Coffee Festival leiab aset 5. ja 6. septembril Tallinna Kultuurikatlas. Üritusel saab tutvuda paljude erinevate ja eriliste kohvisortidega, kohvivalmistusviiside ning seadmetega. Lisaks kohvile on festivalil esindatud muud kuumad joogid nagu tee ja kakao, lisaks on avatud tänavatoidukohad ja kohvikud.