Müüriääre kohvik

Müüriääre kohvikust on saanud üks Haapsalu tuntumaid söögikohti. Kohvikusse sisse astudes tekib tunne, et oled seal juba käinud, satud justkui lapsepõlvemaale. Tunned värskete küpsetiste ja jahvatatud kohvi aroomi, kamin õhkab sooja, tigudiivanid ja tugitoolid lausa kutsuvad maha istuma ja hetke nautima. Seinu ilmestavad Epp-Maria Kokamägi maalid ja Jaak Arro puitlõigetega pannood.

Lastele on mängukast pehmete lelude ja raamatutega, suvel on laste päralt ka aed kohviku tagahoovis. Valida on raske, kuid proovida tasub maitsvaid ahjupirukaid ja võileibu ning kindlasti Müüriääre kohviku kooke.

Hapsal Dietrich

Dietrichi kohvik on muljetavaldava ajalooga, aga uue Hapsal Dietrichi kohviku loojateks oli 2013. aastal kaks perekonda, kelle kirg ja hobi on kokkamine, söögi nautimine, armastus väikeste kohvikute vastu ning austus Haapsalu ajaloo, vana arhitektuuri ja eestiaegse mööbli vastu. Ka kohvikust leiab palju eestiaegseid sisekujunduselemente ja oleme proovinud kujundada seda nii nagu see oli 100 aastat tagasi.

Teele Kohvik

Teele kohvikus pakutakse Sulle kohapeal valmistatud värskeid pirukaid, saiakesi, kooke ning torte.Tööpäevadel võimalik tellida kerge hommikueine või päevapraad. Kohviku esimesel korrusel on ruumi 27-le, teisel korrusel on privaatsem ruum väiksemale seltskonnale (10 inimest), suveterrassil 10 istekohta.

Mesimoka kohvik

Mesimoka kohvik on hubase interjööriga koht Haapsalu kesklinnas. Kohviku eripäraks on hõrgud küpsetised ning iga päev pakutakse maitsvat päevapraadi või suppi. Pakutakse ka hommiku – ja lõunabuffeed. Mesimoka kohvik võimaldab muuhulgas tellida vastavalt oma soovidele torte, kooke ja muid küpsetisi, et muuta sünnipäevad ja muud koosolemised magusaks. Lisaks saab Haapsalu piires kõiki küpsetisi koju tellida või reserveerida kohvik mõnusaks ajaveetmiseks või pidustusteks.

Flamingo Kohvik


Haapsalu kaubamaja esimesel korrusel asuvas armsas kohvikus nimega Flamingo saab nautida smuutisid, kohvi ja ka jääkohvi. Mõnusa kohvi või smuuti kõrvale proovi kindlasti ka isuäratavaid kaneelirulle või erinevate lisanditega vahvleid. Kohvik üllatab päevapakkumistega, saab ka sooja suppi.