Tallinn Coffee Festivalil saab tutvuda mitmete kodumaiste kohviröstlate uudistoodetega, aga põnevaid valikuid tuleb kaugemaltki. “Midagi uut leiab kahtlemata iga huviline – maitsta saab väga hinnalisi Eestis röstitud kohviube, aga esindatud on ka näiteks Tallinnas asuvad Türgi ja Brasiilia välissaatkonnad oma kohvikultuuri ning kohvibrändidega,” sõnab Sarv. “Lisaks on väljas suur valik masinaid ja seadmeid ning proovida saab uudset vahustatud kohvi.”

Korraldajate sõnul sobib üritus külastamiseks ka juhul, kui kohviga veel sõprust sobitatud ei ole – sel juhul saab uudistada ja maitsta näiteks teesid, kakaosid ja muid kuumi jooke.

Kohvifestivali korraldamisel on arvestatud kõikide soovituste ja tingimustega, mis on hetkel Terviseameti poolt kehtestatud. Festivali korraldajad paluvad üritusele tulla vaid neil, kel tervis korras. Kohapeal on tagatud kätedesinfitseerimisjaamad, jälgitakse ka Kultuurikatlas korraga viibivate inimeste arvu, festivali sisse- ja väljapääsud asuvad eraldi.

Festivali avamisajad:

L, 05.09 kl 10–18
P, 06.09 kl 10–16

Pilet üritusele maksab eelmüügist 5 eurot, kuni 12-aastased lapsed saavad üritusele tasuta, kui on koos täiskasvanuga. Alates 28. augustist on pileti hind 7 eurot. Piletid on müügil Piletilevis ja üritusel kohapeal.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid