Hõbemedaliga tunnustati konkursil Eesti Vabariigi 100. sünnpäevaks valminud eksklusiivset rukkilinnaseviina Moe Rukis, pronksmedalid võitsid Läänemaa Tammejuure talu mahekanepist valmistatud mahe maitseviin Kanep, Uus-Meremaa mahehumalast tehtud mahe maitseviin Humal ning Tartumaa Antsu talus kasvanud kuldjuurest valmistatud maitseviin Kuldjuur.

"Euroopas on järjest kasvavaks trendiks mahedalt kasvatatud toorainest valmistatud toidud ja joogid ning seda on näha ka kangete alkohoolsete jookide valdkonnas. Ka meie kuuest medalisaajast on neli jooki mahetoorainest valmistatud. Festivalil osalenud Saksa edasimüüjate peamine huvi oli samuti just eelkõige meie organic-toodete vastu. Usun, et Eesti alkoholitööstuses on laiemaks trendiks erinevad käsitöötooted ning järjest enam ka kohalikust mahedast toorainest tehtud joogid. Need suudavad tihedas konkurentsis eristuda, nende vastu on välisturgudel järjest kasvav huvi ning neid on võimalik müüa väga hea hinnaga premium-klassis. Puhtalt hinnaga me näiteks Vene või Poola viinadega konkureerida ei suudakski, Eesti ettevõtete võimalus on tippkvaliteediga erilised tooted," sõnas Ivanov.

2016. aastal said Destille Berlinil hõbedase medali viinad Moe 1886 ja Moe Mahe 1886. 3.-4. märtsil toimunud Craft Spirit Festival Destille Berlin on Europa suurim käsitöö kange alkoholi üritus, millel oli sel aastal väljas üle 600 erineva joogi.