Detoksikatsioon

Teeseen on tuntud kui suurepärane toksiinide väljutaja – ühe uuringu kohaselt säilitas teeseenejoogi jooja maksarakk oma füsioloogia olenemata kokkupuutest toksiinidega, mis tähendab, et jook vähendab viimaste tekitatavat kahju. Usutakse, et see tuleneb joogi tugevast antioksüdatiivsest toimest. Teeseenejook puhastab keha ka raskemetallidest, imades need endasse ja viies kehast välja. See on üks põhjusi, miks joogi pruulimiseks tuleb kasutada kvaliteetseid anumaid, näiteks klaaspurke.

Liigeste hooldus

Teeseenejook aitab liigesekahjustusi ennetada ja tervendada. See võib olla tingitud pruuli analgeetikumisisaldusest (valuvaigisti ja artriidivastane ühend).

Seedimine ja soolestiku tervis

Suur probiootikumide ja ensüümide hulk tugevdab soolestikku ja kergendab seedimist. Laiaulatuslikes maohaavandite ja lekkiva soole sündroomi ravikatsetes on teeseenejook osutunud väidetavalt sama tõhusaks nagu paljud turul saadaolevad retseptiravimid.

Tugevnenud immuunsüsteem

Teeseenejoogis sisalduvad probiootikumid, head bakterid ja ensüümid tasakaalustavad ja tervendavad aktiivselt soolefloorat (mikroorganismid seedekulglas), aidates otseselt kaasa immuunsüsteemi tervise parandamisele. Teeseenejoogi tervisekasust rääkides on oluline rõhutada, et igaühe kogemus on erinev ning kui mõni tunneb end justkui uuesti sündinuna, ei märka teine mingeid muutusi.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid