Kooliks vajaminevate toodete nimekiri on saadaval nii onlines Maxima kodulehel, kui ka poodides kohapeal. Nii saab juba varakult kodus silma peale visata, milliseid tarbeid täpselt vaja on.

Maxima kauplused pakuvad eriti laia koolikaupade valikut: kirjutusvahendid, käsitöötarvikud, seljakotid, pinalid, vihikud ja ka kooliks sobilikud riided ning jalatsid.

Sinu hooleks jääb nüüd ainult nimekiri lahti võtta ja sobilikud tarbed naeratusega ostukärusse tõsta.

TOP 5 toodet Maxima koolitarvikute nimekirjast

 1. Koolikott ja pinal

  Koolikoti valik on alati äärmiselt oluline. Reeglina eelistavad koolijütsid kandilist, kõva kuju ja toekamat koolikotti, mis on tugev ning külma- ja vihmakindel. Loomulikult mängib suurt rolli ka välimus. Kindlasti peaks laps enne koti ostmist seda proovima, et see oleks talle seljas mugav, kuna sellest saab tema igapäevane koolikaaslane.

  Maxima valikust tasub mainida kindlasti kvaliteetseid ja populaarseid Herlitz koolikotte ja värvilisi Grafia Plus seljakotte. Esimesse klassi minejaid rõõmustaks kindlasti printsessilik LOL Surprise koolikott.

  Pinalite valik on aga kaupluses lai, igaüks leiab endale oma. Ka Frozeni ja Minioni fännid võivad rõõmustada, nende lemmikud on pinalitel esindatud ning neutraalsemat valikut eelistavad koolinoored leiavad endale sobiva pinali Herlitzi tootevalikust.

 2. Vihikud

  Ruudulised ja joonelised vihikud on alati päevakorras. Kindlasti lõbusate kaantega, mis koolis õppimise eriti mänguliseks teevad. Lisaks leiab valikust ka veel Valemi Vihikud, mis kindlasti panevad silma särama juba vanemal koolilapsel, sest sisekaantele ja osadele sisulehtedele on trükitud õppeaine valemid ja reeglid.

 3. Joonistusvahendid ja pastakad

  Maxima valik võtab silmade eest kirjuks – alustades tuntud Carioca ja Bic valikust, lõpetades multikakangelasteni välja.

 4. Käsitöötarbed

  Värvilised paberid, käärid, liimipulgad, värvilised pliiatsid ja kõik muu põnev meisterdamiseks on nüüd eriti soodsate hindadega.
  Staedtler kvaliteetsed pliiatsiteritajad, joonlauad, sirklid leiavad alati tee iga koolilapse pinalisse.

 5. Uued kooliriided

  Pärast suve vajab alati värskenduskuuri ka riidekapp, võsuke on nii mõneski riideesemest välja kasvanud. Nii võib juhtuda, et kevadel ideaalselt istunud koolirõivad ei lähe sügisel enam kuidagi selga. Maxima kauplustest leiab lahedad ja popid kooliriided ning jalanõud igas vanuses lapsele, lisaks on müügil ka mugavad koolisandaalid.

Kooliks ettevalmistumine ei ole kunagi olnud nii lihtne – haara sisenemisel kaasa koolitoodete ostunimekiri või kasuta veebist leitavat nimekirja ning võid südamerahuga shopata – kõik mis kooliks vaja, leiad Maximast!

Koolinimekirja leiad siit.

Lai valik koolikaupa suurepäraste pakkumistega on saadaval kõikides Maxima kauplustes, mida suurem pood – seda suurem valik!

Sirvi kõiki koolipakkumisi siin!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid