Toidudisainer ja lavastaja David Ma sai oma uue Youtube'i filmiseeria #FoodFilms klippide tegemiseks inspiratsiooni maailma kuulsaimatelt ja visuaalselt eriilmelisematelt filmilavastajatelt, vahendab Eater.com.

Videod on kõik umbes minuti pikkused ning ilmeksimatult sarnased nende lavastajate käekirjale, keda imiteeritakse. Kahjuks on tegu aga vaid visuaalse kunstiga, mingit toidualast nõu neist ei saa. Vaata nelja klippi kuulsatest toitudest, kui nende klippide lavastajaks oleks Quentin Tarantino, Wes Anderson, Alfonso Cuarón või Michael Bay!

Alustuseks saame vaadata, kuidas õpetaks kuulus hipstervisuaali meister Wes Anderson valmistama s’mores'e:

Michael Bay filmidest inspireeritud vahvliretsepti video on ülimalt dünaamiline ja action'i rikas. Loodame, et Ma suutis hoida selle video eelarve alla 200 miljoni dollari:

Paljud teavad Alfonso Cuarón tema varasemate Hispaania keelsete tööde kaudu, enamuste kõrvu sattus see nimi filmi "Harry Potter ja Azkabani vang" lavastamise järel. Kuulsaks ja mõjukaks sai ta aga filmi "Gravitatsioon" järel. Kuidas aga valmistab Alfonso Cuarón pannkooke:

Quentin Tarantino ei karda oma filmidesse lisada ohtralt verd ja lendavaid kehaosi. Ütleme ausalt, Tarantino suudab ka nii lihtsast einest nagu lihapallidega tomatipasta luua meistriteose.

Maitsed.ee