Kui Teile ka tundub, et kruusi aromaatse tee valmistamine teelehtedest sõela või teekoti abil on liiga palju tööd, siis lahendus on siin ja just Teile - aerosoolina purki pistetud teekontsentraat. Lased lurtsaka kontsentraati kruusi, lisad kuuma vee ja jood. Mmmm ...

Või ... tee saab ka aerosoolpudelist otse omale suhu lasta. Kui selleks peaks soov olema. Tõsi on, et tavapäraselt teed tehes tuleb mäkerdada ja tegeleda teekoti või teelehtede utiliseerimisega, kuid kas tõesti peavad asjad olema kõik nii lihtsad?

"No More Tea Bags" nime all aerosoolteed tootev ja müüv Guy Woodall soovis pakkuda inimestele teekontsentraati, millest oleks tee valmistamine äärmiselt kiire ja lihtne. "Aerosoolis ei puutu teekontsentraat kokku õhuga ning on ka ilma säilitusaineteta pikalt värske," selgtab idee tagamaid Woodall.

Hetkel müüb mees kolme teesorti - Earl Gray, English Breakfast ja jasmiiniga rohelist teekontsentraati. Ühest aerosoolipurgist saab kokku umbes 20 kruusi teed ning ühe purgi hind on tellides 4,5 eurot. Ühe kruusi hinnaks tuleks umbes 22 senti.

Teejoojad on võtnud hetkel uue toote hästi vastu ning tootja sõnul on hetkel turul vaakum, mida ta pidevalt tootmist suurendades rahuldada püüab. Samas on aerosooliteele ka kriitikuid, kes arvavad, et kiireks kruusiteeks on aerosolis maitset küll, kuid aromaatsest ja delikaatsest elamusest on asi kaugel.

Vaata ka videot, kuidas aerosoolteed valmistatakse:

Maitsed.ee