IKEA eesmärk maailmas on muuta kodusisustus, mööbel ja kõik selle vahepealne odavaks, stiilseks ja lihtsalt majandatavaks. Selle üheks osaks on saanud ka äärmiselt lustlikud ja lihtsalt järgitavad mööbli kokkumonteerimise manuaalid. Nüüd on sama ideega lähenetud ka toiduretseptidele.

IKEA Kanada tegi koostööd Torontos asuva reklaamibürooga Leo Burnett, kellega töötati välja retseptipostrite seeria "Küpseta Seda Paberit" ("Cook This Page"), kus retseptid on trükitud toidusõbraliku tindiga küpsetuspaberitele nii, et äärmiselt lihtne on toit kokku panna, küpsetada ja lauale serveerida. Kõik retseptid on loodud selliselt, et vajalikud köögitarvikud ja toiduained saab osta kokku just IKEA poest, vahendab Bored Panda.

Hetkel on need toidupostrid veel saadaval vaid Kanada IKEA poodides, kuna need loodi ühe lokaalse köögiteemalise kampaania raames. Samas on oodata, et need postrid teevad läbimurde ka meie lähedastesse Rootsipärastesse kodupoodidesse. Aga uurime, mis postritega täpsemalt tegemist on!

Rootsipäraste lihapallidega raviolid ehk Skandinaavia keermega Itaalia klassika:

Lõhefileed sidruni ja ürtidega, restoranikvaliteedis õhtueine vaid 3 sammuga:


Imelised võised ja tomatised ahjukrevetid eelroaks:Vaata ka video, millega IKEA Kanada reklaamib oma "Küpseta Seda Paberit" ("Cook This Page") kampaaniat:


Maitsed.ee