Alates 1. juunist saab Eesti parimaid toiduuudiseid, intervjuusid kokkade ja sommeljeedega ning toiduarvamusi lugeda uuest veebist nimega www.omamaitse.ee.

Eesti suurim toiduportaal Maitsed.ee ja olulisem toiduajakiri ühinesid Oma Maitse brändi alla, et pakkuda oma lugejatele veelgi maitserohkemat ja laialdasemat sisu. Kahe toimetuse ühinemisel võidab nii enam kui kümnendi ilmunud ja palju armastatud ajakiri kui kiiresti arenev ja ööpäevaringselt toiduuudiseid, nippe ja retsepte pakkuv veebiportaal.

Kahe toimetuse liitumine annab meile võimaluse olla veel aktiivsemad parimate toidulugude pakkumisel - me suudame nüüd olla ühekorraga nii Sakus kui Nuustakul, Kuressaares kui Narvas, keeta korraga suppi ja küpsetada leiba, mekkida uut Eesti käsitöösiidrit ja luristada head kitsepiima. Ühesõnaga, meid on nüüd rohkem ja me jõuame rohkem, olla rohkemates paikades.

Ühinenud Oma Maitse ajakirja peatoimetajana jätkab Siiri Kirikal, veebitoimetajana vastutab portaali käekäigu eest endiselt Martin Hanson.

Lugege Oma Maitset!

PromoOma Maitse