Dieet on oma olemuselt inimkehale väga raske katsumus, mis tähendab, et on oluline alati leida dieediks selline toitumisloogika, mis ei oleks liiga kurnav. Maailm tunneb igasuguseid dieete ja kaalulangetamisvorme, alates veregrupi-, DNA-dieedist kuni sadade kui mitte tuhandete muude viiside, kuidas kaalust alla võtta. Kuid kas oled midagi kuulnud sellest, et lähtuda dieedi pidamisel oma sodiaagimärgist?

Jäär
Energiline Jäär peab lugu heast välimusest ning elujõulisest tervisest, seega on ülekaaluline keha viimane asi, mida ta peeglist vaadates näha soovib. Dieedi pidamist alustab Jäär suure innukusega, kuid kui silmnähtavat tulemust kohe näha pole, annab ka kergesti alla. Pettumuse korral võib mõni Jäär „dieediga lõpparve teha“, kuid üldjuhul on nad siiski väga kangekaelsed ja kui üks kindel viis ihaldatud tulemust ei anna, proovivad nad lihtsalt teist meetodit. Tänu oma impulsiivsele natuurile ja kalduvusele piiranguid trotsida, on Jääral üsna keeruline pidada kinni pikka aega ühtedest ja samadest reeglitest. Seega tuleb tal olla tulemuste osas lihtsalt kannatlik.

Sõnn
Dieeti pidades ei lase metoodiline Sõnn end ahvatlevatest kiusatustest heidutada. Isegi juhul, kui paari nädala jooksul ei vaata talle peeglist vastu paar kilo kergem tegelane, ei anna ta siiski alla. Sõnn teab, et püsiva tulemuseni jõudmiseks võib minna palju aega. Tänu oma kannatlikule iseloomule suudab ta rangelt kinni pidada konkreetse toitumisprogrammi reeglitest. Aeglase seedevahetuse tõttu kaotab tüüpiline Sõnn kaalu küll tavaliselt üsna aeglaselt, kuid see-eest annavad tema vankumatu sihikindlus ja pikameelsus talle püsiva tulemuse.

Kaksikud
Kaksikute tähtkuju all sündinud inimene põletab küll kiirelt kaloreid, kuid see ei kindlusta veel kaalulangust. Seda peamiselt seetõttu, et oma kannatamatuses ootab ta väga suuri muutusi. Sellest hoolimata motiveerib teda kustumatu optimism ja armastus uute muudatuste vastu. Kui kilod kuidagi kaduda ei taha, vajab ta mõne lähedase toetust selleks, et kaalulangetusega jätkata. Samuti ei ole soovitatav Kaksikul igapäevaselt kaalul käia, sest kaalunumber võib kergelt tema jaoks häirivaks kinnisideeks muutuda.

Loe edasi järgmiselt lehelt

KingitusOma Maitse