Enamus meedia poolt võimsaks puhutud kuulsuste dieeti või tervisehullust - dieediteed, mahla-detox või täielik suhkruembargo - on oma sisult lollused, kontrollimatud piirangud ja meie tervisele kahjulikud. Vaatame mõnda neist lähemalt ja laseme arstidel kritiseerida.

Kuulsuste tervise hullused ja dieedikavad on sama vanad kui Hollywood ise. Igal ajastul on olnud neid, kes propageerinud mõnda viisi, kuidas tervist turgutada, kaalu langetada või end paremas vormis hoida. Kuulsaim näide võiks olla smuuti, mis tekkis Hollywoody kuldajal, kui näitlejad oma toidu - juurviljad ja puuviljad - püreerisid, et neid kiirelt võtete vahel manustada.

The Independent palus kahel toiduspetsialistil - Bostoni Meditsiinikeskuse Toitumis- ja Kaalukontrolli Keskuse direktor, toitumisteadlane doktor Caroline Apovian ja dieedieksperdi Choose Food toitumisnõustamisteenuse juht Brittany Markides - vaadata nende kuulsate lauljate, näitlejate ja fitnesstegelinskite pakutava sisse ja taha, neid siis ausalt ka kritiseerides.

Vaatamegi siis, mida eksperdid arvavad erinevatest kuulsuste propageeritavatest toitumissoovitustest!

Oma Maitse