Eelmises ajakirja numbris pakkusime välje kaks trajektoori Tallinnas, kui Eesti pealinna toidu ja joogiga on tutvumiseks vaid üks päev. Ühte päeva saab mahutada mõistlikul käitumisel üsna palju maitseid. Samas kahe päevaga on võimalik viia end kurssi ka peenemate Eesti toidunüanssidega.

Turisti ja vaid lühikeseks ajaks uude linna jõudva inimese esimene küsimus on, kuidas näha, maitsta ja nuusutada ühte linna lühikese aja jooksul võimalikult palju ja sügavalt. Lihtne küsimus, raske vastus? Püüame leida Tallinnas trajektoori, kus kahe päeva jooksul saaks võimalikult paljude Eesti maitsetega tuttavaks ning nii, et nende maitsete vahele jääks ka midagi muud vaadata/teha.

Lisaks turistile on ka endal – Tallinnas igapäevaselt toimetaval, elaval ja töötaval inimesel - põnev mõelda, milline võiks näha välja päev, kui saaks/võiks teha, mida hing ihaldab, minna kuhu süda lustib ja süüa seda, mis parim Tallinnas. Oleks see vast tore päev, kuid kuhu minna, kust alustada? Pakume välja trajektoori, kuidas linnas ringi seigelda ning kuhu põigata sisse väiksele söögile ja joogile või tugevamale einele.

Oma Maitse