Lapsepõlves maal vanaema juures meelitas meid alati kööki äsja ahjust välja võetud pirukate lõhn. Ahjupala pagarikoda on pannud selle südantsoojendava mälestuse oma küpsetistesse, mis valmivad armastusega ja on vabad nii maitsetugevdajatest kui ka säilitusainetest.

Ahjupala väärtustab ausaid maitseid ja aegumatuid pagaritraditsioone. Nad ütlevad uhkusega oma toodete kohta "armastusega küpsetatud", pannes nende puhul rõhku nii koostisosade iseloomuliku maitse säilitamisele ja esiletoomisele kui ka ahvatlevale välimusele.

Ühestki Ahjupala küpsetisest ei leia maitsetugevdajaid ega säilitusaineid!

Ahjust tulev peab olema ehe ja värske: kõik pirukad, struudlid ja kringlid koosnevad naturaalsetest koostisosadest ning iga täidis valmistatakse vahetult enne küpsetamist. Tooted on kas pärmi- või lehttaigna baasil ja täidiseid on nii soolaseid kui ka magusaid.

Ahjupala pagarikojad on kompaktsed, mobiilsed ja asuvad kohas, kuhu kliendil on mugav kohale tulla, et oma argi- või pidupäeva hõrgutis võimalikult värskena kätte saada. Kogu suure tootevaliku leiab kodulehelt, kus on lihtne järgmiseks päevaks tellimust vormistada.

Eridisainiga karbid on nii kasutaja- kui ka loodussõbralikud.

Kohale võid sõita ka kohe, sest iga päev on pagarikodades kohapeal müügil midagi head. Kui aga tõesti vajad sooja saia või pirukat samal päeval, võib alati helistada – kui vähegi võimalik, pannakse ahju!

Söö silmadega ja tee tellimus kodulehel www.ahjupala.ee.

Oma Maitse