Aeg romantikaks! Küllap oled mitmeid kordi kukalt süganud ja nuputanud, mis võiks olla see jook, mida kõik naised armastavad ja mida sinu nainegi ehk proovida sooviks. Seda jooki on äärmiselt lihtne valmistada, samas on see peen ja dekadentlik ning mis kõige tähtsam, sa oled selle teinud ise. Ja milles muus kui šokolaadis peitub killuke tõelist armastust, usu, et seda su naine juba hindab. Valmista oma naisele üks tassitäis kuuma šokolaadi! Ja ei mingit ümber nurga hiilimist — kuum šokolaad EI OLE kakao!

Ühe tassi kuuma šokolaadi valmistamiseks läheb sul vaja 80 ml piima ja 4 tl šokolaadi (ise valid tumeduse astme, teades naise maitse-eelistusi).

Lase piim peaaegu keema tõusta ja lisa šokolaad. Sulata see vispliga alguses vaiksemalt segades ja hiljem juba julgemalt kuni täieliku sulamiseni ja jälgi, et jook keema ei lähe. Kui su naine armastab suhkrusemat jooki, siis lisa joogile ka suhkrut.

Kalla segu kindlasti peenesse tassi, tore oleks, kui leiad ilusa portselantassi koos alustassiga. Pärast võid kuuma šokolaadi kaunistamiseks juurde vahustada ka vahukoort ja raputada see üle riivitud šokolaadiga, mis annab joogile eriti edeva välimuse.

PromoOma Maitse