Maailma suurimat kiirtoiduketti McDonaldsit "kiidetakse" pidevalt oma imeliste burgerite ja suussulavate jäätisekokteilide, kiire läbisõiduaknateenuse ja krõbedate friikartulite eest. Üks element, mis aga tihti reaalsed kiidusõnad saab on McDonalds'i ülivärske maitsega Coca-Cola.

Nüüd on ka selle värske koolajoogi maitse saladus teada saadud. Nimelt on McDonalds koolajoogi tootja kõige suurem restoranisektori klient ning määrab väga palju selles osas, kuidas nende jooki peab serveerima. Väidetavalt aga läheb kiirtoidukett oma reeglitega veelgi kaugemale, vahendab The Independent.

Nimelt nõuab esimese asjana McDonalds, et Coca-Cola joogiks mõeldud siirup tuuakse neile roostevabast terasest konteinerites, mitte tavapärastes plastikmahutites. See tagavat, et siirup on alati värske ja oma parimas kvaliteedis.

Teine tegu, mis väidetavalt kiirtoiduketi koolajoogi maitset parandab on asjaolu, et nii siirup, kui masinas sellega kokku segatav mullivesi jahutatakse madalale temperatuuril, et ka segunedes säiliks värskus.

Kolmas põhjus, miks McDonaldsi koola maitseb paremini kui purgis või pudelis müüdav, on asjaolu, et kiirtoiduketi kõrs on pistu laiem, mis tagab selle, et sealt imedes paiskub kogu vedelik tervesse suhu ja igale maitseretsptorile.

Saladus teada saadud. Küsimus, mida selle saladusega nüüd peale hakata, aga säilib.

Maitsed.ee