28.-29. aprillil toimub Tallinna Kultuurikatlas esmakordselt Tallinn Coffee Festival. Nii oma ala professionaalidele kui ka lihtsalt kohvisõpradele korraldatud ürituse eesmärgiks on kohvikultuuri arendamine Eestis.

Kohvifestival toob kokku nii tuntud kaubamärgid kui ka kohalikud röstikojad. Kohvisõbrad saavad tutvuda väga paljude erinevate ja eriliste kohvisortide, kohvi valmistusviiside ning seadmetega, samuti nautida mõnusat muusikat, kaasahaaravat programmi ja imelist kohviaroomi,” selgitab ürituse peakorraldaja Kennet Sarv.

Lisaks kohvile saab festivalil uudistada ja maitsta teisigi kuumi jooke, mille hulgas on teed, chaid ja kakaod, aga ka siirupeid ning muid kohvitemaatikaga sobivaid tooteid. Samuti on avatud mitmed maitseküllased kohvikud ja tänavatoidukohad.

Reede esimestel tundidel on üritusele oodatud restorani- ja kohvikupidajad, baristad, sisseostjad ja teised professionaalid, kes saavad kuulata kohvimaailma tippude seminare ning osaleda baristavõistlustel.

Reede hilisel pärastlõunal ning laupäeval on Tallinn Coffee Festival avatud kõikidele huvilistele.

“Laupäeval on programmis vahvaid tegevusi ka lastega peredele. Täpsem programm on peagi üleval ürituse veebilehel ja sotsiaalmeedias, aga midagi põnevat leiab enda jaoks igaüks – festivalile tasub lisaks kohvisõpradele tulla ka nendel, kes mingil põhjusel kohvi ei joogi,” kinnitab Sarv.

Maitsed.ee